Citatie: VINALDI COM SRL
Citatie, din data de 30-09-2016 · publicat in BPI nr. 17879/2016 din 05.10.2016
Pe scurt
Citatie pentru VINALDI COM SRL, publicata in BPI nr. 17879/2016 din 05.10.2016.
Procedura VINALDI COM SRL este publicata in BPI din 2012, procedura inchisa, inchiderea procedurii din 01.04.2021, si are 23 de creditori in tabelul din 20.12.2019. In total sunt 118 de publicatii BPI pentru aceasta firma.
VINALDI COM SRL
Vezi toate documentele BPI →
Detalii document
Administrator Judiciar
Date oficiale ONRC
Numele administratorilor sunt disponibile cu un abonament activ.
Creeaza contCum a decurs procedura
etapele publicate in BPI- 06.11.2012Prima publicatie in BPI
- 08.11.2012Notificare de deschidere a proceduriiBPI 15927/2012
- 14.01.2013Tabel preliminar al creantelorBPI 646/2013
- 04.06.2015Intrare in falimentBPI 10178/2015
- 05.10.2016Aceasta publicatie: citatieBPI 17879/2016
- 17.09.2018Tabel definitiv al creantelorBPI 17205/2018, dosar 7418/120/2012
- 25.02.2019Prima licitatie publica
- 20.12.2019Tabelul creantelor actualizat23 de creditori, o creanta garantata. A 3-a versiune a tabelului
- 01.04.2021Inchiderea proceduriiBPI 5867/2021, dosar 7418/120/2012
Creditorii
tabelul creantelor din 20.12.2019Tabelul creantelor a fost publicat prima data pe 17.09.2018 cu 22 de creditori si a fost republicat de 2 ori de atunci; numarul creditorilor a variat intre 22 si 23.
Vanzarea bunurilor
6 publicatii de vanzareSe vand bunuri mobile din patrimoniul debitoarei, prin licitatie publica la la sediul lichidatorului judiciar.
- lista loturilor cu pretul de pornire si TVA
- data, ora si locul fiecarei licitatii viitoare
- alerta cand apare o licitatie noua sau o adjudecare
Intrebari frecvente
Este VINALDI COM SRL in insolventa?+
Procedura de insolventa a fost inchisa; hotararea de inchidere a fost publicata in BPI pe 01.04.2021.
Cati creditori are VINALDI COM SRL?+
23 de creditori in tabelul creantelor din 20.12.2019, dintre care o creanta garantata. Numele si sumele sunt disponibile abonatilor si cumparatorilor raportului de firma.
Continut complet disponibil cu abonament
Acceseaza documentul complet, monitorizeaza firme si primeste alerte automate din Buletinul Procedurilor de Insolventa.
Alte publicatii BPI pentru VINALDI COM SRL
- Inchiderea proceduriiBPI 5867/2021 din 01.04.2021, dosar 7418/120/2012
- Raport al practicianuluiBPI 3976/2021 din 04.03.2021, dosar 7418/120/2012
- Raport al practicianuluiBPI 1590/2021 din 28.01.2021, dosar 7418/120/2012
- Raport al practicianuluiBPI 80/2021 din 05.01.2021, dosar 7418/120/2012
- CitatieBPI 20875/2020 din 08.12.2020, dosar 7418/120/2012
- Raport al practicianuluiBPI 20512/2020 din 03.12.2020, dosar 7418/120/2012