Raport al practicianului: MINERAL STAR IMPEX SRL
Raport, nr. 2, din data de 26-01-2017 · publicat in BPI nr. 7494/2017 din 13.04.2017
Pe scurt
Raport al practicianului pentru MINERAL STAR IMPEX SRL, publicata in BPI nr. 7494/2017 din 13.04.2017.
Procedura MINERAL STAR IMPEX SRL este publicata in BPI din 2009, in faliment, tabel definitiv al creantelor din 28.01.2022, si are 23 de creditori in tabelul din 28.01.2022. In total sunt 49 de publicatii BPI pentru aceasta firma.
MINERAL STAR IMPEX SRL
Vezi toate documentele BPI →
Detalii document
Cum a decurs procedura
etapele publicate in BPI- 16.09.2009Prima publicatie in BPI
- 30.09.2009Notificare de deschidere a proceduriiBPI 4472/2009
- 23.01.2015Intrare in falimentBPI 1397/2015
- 13.04.2017Aceasta publicatie: raport al practicianuluiBPI 7494/2017
- 04.08.2021Prima licitatie publica
- 28.01.2022Tabel definitiv al creantelorBPI 1587/2022, dosar 5365/111/2009
Creditorii
tabelul creantelor din 28.01.2022Tabelul creantelor a fost publicat prima data pe 28.01.2022 cu 23 de creditori.
Vanzarea bunurilor
un publicatie de vanzareSe vand bunuri imobile din patrimoniul debitoarei, prin licitatie publica.
- lista loturilor cu pretul de pornire si TVA
- data, ora si locul fiecarei licitatii viitoare
- alerta cand apare o licitatie noua sau o adjudecare
Intrebari frecvente
Este MINERAL STAR IMPEX SRL in insolventa?+
Da, firma a intrat in faliment; documentul a fost publicat in BPI pe 23.01.2015.
Cati creditori are MINERAL STAR IMPEX SRL?+
23 de creditori in tabelul creantelor din 28.01.2022, dintre care 9 creante garantate. Numele si sumele sunt disponibile abonatilor si cumparatorilor raportului de firma.
Continut complet disponibil cu abonament
Acceseaza documentul complet, monitorizeaza firme si primeste alerte automate din Buletinul Procedurilor de Insolventa.
Alte publicatii BPI pentru MINERAL STAR IMPEX SRL
- Hotarare judecatoreascaBPI 16499/2022 din 12.10.2022, dosar 5365/111/2009
- CitatieBPI 6498/2022 din 12.04.2022, dosar 5365/111/2009
- Raport al practicianuluiBPI 1593/2022 din 28.01.2022, dosar 5365/111/2009
- Raport al practicianuluiBPI 1574/2022 din 28.01.2022, dosar 5365/111/2009
- Proces verbalBPI 1594/2022 din 28.01.2022, dosar 5365/111/2009
- Tabel definitiv al creantelorBPI 1587/2022 din 28.01.2022, dosar 5365/111/2009