Intrare in faliment: BUSINESS CONSULTING STAR SRL
Notificare privind deschiderea procedurii de faliment prin procedura simplificata, nr. 708, din data de 21-03-2013 · publicat in BPI nr. 5613/2013 din 29.03.2013
Pe scurt
Intrare in faliment pentru BUSINESS CONSULTING STAR SRL, publicata in BPI nr. 5613/2013 din 29.03.2013.
Procedura BUSINESS CONSULTING STAR SRL este publicata in BPI din 2013, procedura inchisa, inchiderea procedurii din 11.06.2013. In total sunt 9 publicatii BPI pentru aceasta firma.
BUSINESS CONSULTING STAR SRL
Vezi toate documentele BPI →
Detalii document
Administrator Judiciar
Date oficiale ONRC
Numele administratorilor sunt disponibile cu un abonament activ.
Creeaza contCum a decurs procedura
etapele publicate in BPI- 25.03.2013Prima publicatie in BPI
- 29.03.2013Aceasta publicatie: intrare in falimentBPI 5613/2013
- 09.05.2013Tabel preliminar al creantelorBPI 8024/2013
- 23.05.2013Tabel definitiv al creantelorBPI 9054/2013
- 11.06.2013Inchiderea proceduriiBPI 10332/2013
Ce inseamna
Intrarea in faliment inseamna ca reorganizarea nu mai este posibila: activitatea firmei inceteaza, bunurile sunt valorificate de lichidatorul judiciar, iar sumele obtinute se distribuie creditorilor in ordinea legala.
Intrebari frecvente
Este BUSINESS CONSULTING STAR SRL in insolventa?+
Procedura de insolventa a fost inchisa; hotararea de inchidere a fost publicata in BPI pe 11.06.2013.
Cine este practicianul in insolventa al BUSINESS CONSULTING STAR SRL?+
VICTORIA SPRL. Datele de contact sunt disponibile abonatilor.
Continut complet disponibil cu abonament
Acceseaza documentul complet, monitorizeaza firme si primeste alerte automate din Buletinul Procedurilor de Insolventa.
Alte publicatii BPI pentru BUSINESS CONSULTING STAR SRL
- Inchiderea proceduriiBPI 10332/2013 din 11.06.2013
- Tabel definitiv al creantelorBPI 9054/2013 din 23.05.2013
- Raport al practicianuluiBPI 9039/2013 din 23.05.2013
- Raport al practicianuluiBPI 9018/2013 din 23.05.2013
- Raport al practicianuluiBPI 8385/2013 din 15.05.2013
- Convocare adunare creditoriBPI 8248/2013 din 13.05.2013