BPI 6978/201216.05.2012
Citatie: LACTEEA PRODCOM SRL
Citatie, din data de 24-04-2012 · publicat in BPI nr. 6978/2012 din 16.05.2012
Pe scurt
Citatie pentru LACTEEA PRODCOM SRL, publicata in BPI nr. 6978/2012 din 16.05.2012.
Procedura LACTEEA PRODCOM SRL este publicata in BPI din 2012, procedura inchisa, inchiderea procedurii din 10.10.2012. In total sunt 12 publicatii BPI pentru aceasta firma.
Stadiul proceduriiProcedura inchisainchiderea procedurii din 10.10.2012
Durata procedurii14 aniprima publicatie BPI in 04.05.2012, 12 publicatii
LACTEEA PRODCOM SRL
CUI: 741187
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
SUCEAVA
Vezi toate documentele BPI →
Detalii document
Numar BPI6978/2012
Data publicare16.05.2012
CUI741187
Administrator Judiciar
Date oficiale ONRC
radiată
1 Cabinet / SPRL
1 Practician
Numele administratorilor sunt disponibile cu un abonament activ.
Creeaza contCum a decurs procedura
etapele publicate in BPI- 04.05.2012Prima publicatie in BPI
- 16.05.2012Aceasta publicatie: citatieBPI 6978/2012
- 21.05.2012Notificare de deschidere a proceduriiBPI 7167/2012
- 26.06.2012Tabel preliminar al creantelorBPI 9210/2012
- 06.08.2012Tabel definitiv al creantelorBPI 10917/2012
- 10.10.2012Inchiderea proceduriiBPI 13987/2012
Cronologia completa, cu fiecare document deschis pe loc
Intrebari frecvente
Este LACTEEA PRODCOM SRL in insolventa?+
Procedura de insolventa a fost inchisa; hotararea de inchidere a fost publicata in BPI pe 10.10.2012.
Cine este practicianul in insolventa al LACTEEA PRODCOM SRL?+
INSOLVENT IPURL. Datele de contact sunt disponibile abonatilor.
Buletinul nr. 6978/2012Publicatii BPI din 16.05.2012Insolvente in SUCEAVAAcelasi practician: POPAS LA BARUL RUSTIC MYK SRLAcelasi practician: VIDAL POWER S.R.L.Acelasi practician: IRIS VERDE S.R.L.Aceeasi instanta: PRIVAT CONSTRUCT SRLAceeasi instanta: FOISORUL MEU SRLAceeasi instanta: TRAVEL MWM 2011 SRL
Continut complet disponibil cu abonament
Acceseaza documentul complet, monitorizeaza firme si primeste alerte automate din Buletinul Procedurilor de Insolventa.
Acces instant Alerte automate 150K+ proceduri
Alte publicatii BPI pentru LACTEEA PRODCOM SRL
- Hotarare judecatoreascaBPI 17534/2012 din 05.12.2012
- Hotarare judecatoreascaBPI 17475/2012 din 04.12.2012
- CitatieBPI 14548/2012 din 18.10.2012
- Inchiderea proceduriiBPI 13987/2012 din 10.10.2012
- Convocare adunare creditoriBPI 12885/2012 din 20.09.2012
- Tabel definitiv al creantelorBPI 10917/2012 din 06.08.2012