Acasa/KI-MA SRL/BPI 10678/2012
BPI 10678/201230.07.2012

Tabel preliminar al creantelor: KI-MA SRL

Tabel preliminar al creantelor, din data de 23-07-2012 · publicat in BPI nr. 10678/2012 din 30.07.2012

Pe scurt

Tabel preliminar al creantelor pentru KI-MA SRL, publicata in BPI nr. 10678/2012 din 30.07.2012.

Procedura KI-MA SRL este publicata in BPI din 2012, procedura inchisa, inchiderea procedurii din 28.11.2018, si are 14 creditori in tabelul din 19.09.2018. In total sunt 134 de publicatii BPI pentru aceasta firma.

Stadiul proceduriiProcedura inchisainchiderea procedurii din 28.11.2018
Durata procedurii14 aniprima publicatie BPI in 05.06.2012, 134 de publicatii

KI-MA SRL

CUI: 740360
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
SUCEAVA

Vezi toate documentele BPI →

Detalii document

Numar BPI10678/2012
Data publicare30.07.2012
CUI740360

Administrator Judiciar

Date oficiale ONRC

radiată
1 Cabinet / SPRL
1 Practician

Numele administratorilor sunt disponibile cu un abonament activ.

Creeaza cont

Monitorizeaza BPI

Primeste alerte instant cand apar documente noi.

Creeaza cont

Cum a decurs procedura

etapele publicate in BPI
  1. 05.06.2012
    Prima publicatie in BPI
  2. 07.06.2012
    Notificare de deschidere a procedurii
    BPI 8214/2012
  3. 30.07.2012
    Aceasta publicatie: tabel preliminar al creantelor
    BPI 10678/2012
  4. 08.08.2012
    Tabel definitiv al creantelor
    BPI 11078/2012
  5. 12.10.2012
    Intrare in faliment
    BPI 14133/2012
  6. 27.04.2016
    Lichidare si distribuiri
    BPI 8291/2016
  7. 19.09.2018
    Tabelul creantelor
    14 creditori inscrisi
  8. 28.11.2018
    Inchiderea procedurii
    BPI 22679/2018, dosar 6335/86/2012
Cronologia completa, cu fiecare document deschis pe loc

Creditorii

tabelul creantelor din 19.09.2018
14creditori inscrisi
2cu creante garantate
12chirografari si bugetari
1versiune a tabelului

Tabelul creantelor a fost publicat prima data pe 19.09.2018 cu 14 creditori.

Numele creditorilor, sumele declarate si admise, procentele si observatiileIn toate versiunile tabelului, cu diferentele dintre ele. Cauta-ti firma in tabel si vezi daca ai fost inscris.
Vezi cu abonament

Ce inseamna

Tabel preliminar al creantelor

Tabelul preliminar al creantelor cuprinde creantele declarate de creditori si verificate de practicianul in insolventa, inainte de solutionarea contestatiilor. Este primul document care arata cine si cat pretinde de la firma.

Intrebari frecvente

Este KI-MA SRL in insolventa?+

Procedura de insolventa a fost inchisa; hotararea de inchidere a fost publicata in BPI pe 28.11.2018.

Cati creditori are KI-MA SRL?+

14 creditori in tabelul creantelor din 19.09.2018, dintre care 2 creante garantate. Numele si sumele sunt disponibile abonatilor si cumparatorilor raportului de firma.

Cine este practicianul in insolventa al KI-MA SRL?+

CABINET INDIVIDUAL DE INSOLVENŢĂ ŞERBAN MIHAIELA-GABRIELA. Datele de contact sunt disponibile abonatilor.

Continut complet disponibil cu abonament

Acceseaza documentul complet, monitorizeaza firme si primeste alerte automate din Buletinul Procedurilor de Insolventa.

Creeaza cont Autentifica-te
Acces instant Alerte automate 150K+ proceduri