BPI 7434/201713.04.2017
Raport al practicianului: MONITAL SRL
Raport lunar, nr. 67, din data de 07-04-2017 · publicat in BPI nr. 7434/2017 din 13.04.2017
Pe scurt
Raport al practicianului pentru MONITAL SRL, publicata in BPI nr. 7434/2017 din 13.04.2017.
Procedura MONITAL SRL este publicata in BPI din 2012, in faliment, lichidare si distribuiri din 19.10.2016. In total sunt 81 de publicatii BPI pentru aceasta firma.
Stadiul proceduriiIn falimentlichidare si distribuiri din 19.10.2016
Durata procedurii14 aniprima publicatie BPI in 13.03.2012, 81 de publicatii
MONITAL SRL
CUI: 6664040
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
BRAŞOV
Vezi toate documentele BPI →
Detalii document
Numar BPI7434/2017
Data publicare13.04.2017
CUI6664040
Administrator Judiciar
Date oficiale ONRC
radiată
1 Cabinet / SPRL
Numele administratorilor sunt disponibile cu un abonament activ.
Creeaza contCum a decurs procedura
etapele publicate in BPI- 13.03.2012Prima publicatie in BPI
- 11.04.2012Tabel preliminar al creantelorBPI 5273/2012
- 17.04.2012Intrare in falimentBPI 5385/2012
- 27.03.2013Tabel definitiv al creantelorBPI 5357/2013
- 19.10.2016Lichidare si distribuiriBPI 18956/2016
- 13.04.2017Aceasta publicatie: raport al practicianuluiBPI 7434/2017
Cronologia completa, cu fiecare document deschis pe loc
Intrebari frecvente
Este MONITAL SRL in insolventa?+
Da, firma a intrat in faliment; documentul a fost publicat in BPI pe 17.04.2012.
Cine este practicianul in insolventa al MONITAL SRL?+
CULEA NICOLETA CII. Datele de contact sunt disponibile abonatilor.
Continut complet disponibil cu abonament
Acceseaza documentul complet, monitorizeaza firme si primeste alerte automate din Buletinul Procedurilor de Insolventa.
Acces instant Alerte automate 150K+ proceduri
Alte publicatii BPI pentru MONITAL SRL
- Hotarare judecatoreascaBPI 20100/2022 din 12.12.2022, dosar 11532/62/2011
- Raport al practicianuluiBPI 18294/2022 din 10.11.2022, dosar 11532/62/2011
- Lichidare si distribuiriBPI 16380/2022 din 11.10.2022, dosar 11532/62/2011
- Raport al practicianuluiBPI 16393/2022 din 11.10.2022, dosar 11532/62/2011
- CitatieBPI 15391/2022 din 27.09.2022, dosar 11532/62/2011
- Raport al practicianuluiBPI 9514/2022 din 02.06.2022, dosar 11532/62/2011