Acasa/RAL SYSTEM SRL/BPI 3301/2014
BPI 3301/201418.02.2014

Lichidare si distribuiri: RAL SYSTEM SRL

Raport asupra fondurilor obtinute din lichidare si din încasare creantelor, nr. 353, din data de 17-02-2014 · publicat in BPI nr. 3301/2014 din 18.02.2014

Pe scurt

Lichidare si distribuiri pentru RAL SYSTEM SRL, publicata in BPI nr. 3301/2014 din 18.02.2014.

Procedura RAL SYSTEM SRL este publicata in BPI din 2012, procedura inchisa, inchiderea procedurii din 16.02.2015. In total sunt 66 de publicatii BPI pentru aceasta firma.

Stadiul proceduriiProcedura inchisainchiderea procedurii din 16.02.2015
Durata procedurii14 aniprima publicatie BPI in 17.07.2012, 66 de publicatii

RAL SYSTEM SRL

CUI: 6624151
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CLUJ

Vezi toate documentele BPI →

Detalii document

Numar BPI3301/2014
Data publicare18.02.2014
CUI6624151

Administrator Judiciar

Date oficiale ONRC

radiată
1 Cabinet / SPRL

Numele administratorilor sunt disponibile cu un abonament activ.

Creeaza cont

Monitorizeaza BPI

Primeste alerte instant cand apar documente noi.

Creeaza cont

Cum a decurs procedura

etapele publicate in BPI
  1. 17.07.2012
    Prima publicatie in BPI
  2. 03.04.2013
    Tabel definitiv al creantelor
    BPI 5916/2013
  3. 06.06.2013
    Intrare in faliment
    BPI 10024/2013
  4. 18.02.2014
    Aceasta publicatie: lichidare si distribuiri
    BPI 3301/2014
  5. 16.02.2015
    Inchiderea procedurii
    BPI 3006/2015
Cronologia completa, cu fiecare document deschis pe loc

Ce inseamna

Lichidare si distribuiri

In etapa de lichidare, lichidatorul judiciar vinde bunurile firmei, incaseaza creantele acesteia si raporteaza fondurile obtinute si distribuirile facute catre creditori.

Intrebari frecvente

Este RAL SYSTEM SRL in insolventa?+

Procedura de insolventa a fost inchisa; hotararea de inchidere a fost publicata in BPI pe 16.02.2015.

Cine este practicianul in insolventa al RAL SYSTEM SRL?+

RTZ & PARTNERS SPRL FILIALA ALBA. Datele de contact sunt disponibile abonatilor.

Continut complet disponibil cu abonament

Acceseaza documentul complet, monitorizeaza firme si primeste alerte automate din Buletinul Procedurilor de Insolventa.

Creeaza cont Autentifica-te
Acces instant Alerte automate 150K+ proceduri