Acasa/STRELITIA SRL/BPI 5885/2012
BPI 5885/201226.04.2012

Intrare in faliment: STRELITIA SRL

Notificare privind deschiderea procedurii de faliment prin procedura simplificata, nr. 44, din data de 22-04-2012 · publicat in BPI nr. 5885/2012 din 26.04.2012

Pe scurt

Intrare in faliment pentru STRELITIA SRL, publicata in BPI nr. 5885/2012 din 26.04.2012.

Procedura STRELITIA SRL este publicata in BPI din 2012, procedura inchisa, inchiderea procedurii din 25.02.2013. In total sunt 4 publicatii BPI pentru aceasta firma.

Stadiul proceduriiProcedura inchisainchiderea procedurii din 25.02.2013
Durata procedurii14 aniprima publicatie BPI in 26.04.2012, 4 publicatii

STRELITIA SRL

CUI: 4789234
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
GALAŢI

Vezi toate documentele BPI →

Detalii document

Numar BPI5885/2012
Data publicare26.04.2012
CUI4789234

Administrator Judiciar

Date oficiale ONRC

radiată
1 Cabinet / SPRL
1 Practician

Numele administratorilor sunt disponibile cu un abonament activ.

Creeaza cont

Monitorizeaza BPI

Primeste alerte instant cand apar documente noi.

Creeaza cont

Cum a decurs procedura

etapele publicate in BPI
  1. 26.04.2012
    Aceasta publicatie: intrare in faliment
    BPI 5885/2012
  2. 25.02.2013
    Inchiderea procedurii
    BPI 3386/2013
Cronologia completa, cu fiecare document deschis pe loc

Ce inseamna

Intrare in faliment

Intrarea in faliment inseamna ca reorganizarea nu mai este posibila: activitatea firmei inceteaza, bunurile sunt valorificate de lichidatorul judiciar, iar sumele obtinute se distribuie creditorilor in ordinea legala.

Intrebari frecvente

Este STRELITIA SRL in insolventa?+

Procedura de insolventa a fost inchisa; hotararea de inchidere a fost publicata in BPI pe 25.02.2013.

Cine este practicianul in insolventa al STRELITIA SRL?+

ANGHELAHAR IPURL. Datele de contact sunt disponibile abonatilor.

Continut complet disponibil cu abonament

Acceseaza documentul complet, monitorizeaza firme si primeste alerte automate din Buletinul Procedurilor de Insolventa.

Creeaza cont Autentifica-te
Acces instant Alerte automate 150K+ proceduri