Acasa/SICOMI SRL/BPI 1488/2013
BPI 1488/201325.01.2013

Intrare in faliment: SICOMI SRL

Încheiere de deschidere a procedurii falimentului în forma simplificata, din data de 08-05-2012 · publicat in BPI nr. 1488/2013 din 25.01.2013

Pe scurt

Intrare in faliment pentru SICOMI SRL, publicata in BPI nr. 1488/2013 din 25.01.2013.

Procedura SICOMI SRL este publicata in BPI din 2012, procedura inchisa, inchiderea procedurii din 19.04.2013. In total sunt 9 publicatii BPI pentru aceasta firma.

Stadiul proceduriiProcedura inchisainchiderea procedurii din 19.04.2013
Durata procedurii14 aniprima publicatie BPI in 17.05.2012, 9 publicatii

SICOMI SRL

CUI: 4388992
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
GIURGIU

Vezi toate documentele BPI →

Detalii document

Numar BPI1488/2013
Data publicare25.01.2013
CUI4388992

Administrator Judiciar

Date oficiale ONRC

radiată
2 Cabinete / SPRL
1 Practician

Numele administratorilor sunt disponibile cu un abonament activ.

Creeaza cont

Monitorizeaza BPI

Primeste alerte instant cand apar documente noi.

Creeaza cont

Cum a decurs procedura

etapele publicate in BPI
  1. 17.05.2012
    Prima publicatie in BPI
  2. 16.08.2012
    Tabel preliminar al creantelor
    BPI 11321/2012
  3. 17.08.2012
    Tabel definitiv al creantelor
    BPI 11382/2012
  4. 25.01.2013
    Aceasta publicatie: intrare in faliment
    BPI 1488/2013
  5. 19.04.2013
    Inchiderea procedurii
    BPI 7139/2013
Cronologia completa, cu fiecare document deschis pe loc

Ce inseamna

Intrare in faliment

Intrarea in faliment inseamna ca reorganizarea nu mai este posibila: activitatea firmei inceteaza, bunurile sunt valorificate de lichidatorul judiciar, iar sumele obtinute se distribuie creditorilor in ordinea legala.

Intrebari frecvente

Este SICOMI SRL in insolventa?+

Procedura de insolventa a fost inchisa; hotararea de inchidere a fost publicata in BPI pe 19.04.2013.

Cine este practicianul in insolventa al SICOMI SRL?+

MANAGEMENT CONSULT IPURL. Datele de contact sunt disponibile abonatilor.

Continut complet disponibil cu abonament

Acceseaza documentul complet, monitorizeaza firme si primeste alerte automate din Buletinul Procedurilor de Insolventa.

Creeaza cont Autentifica-te
Acces instant Alerte automate 150K+ proceduri