Document BPI: PUBLICATIA FEMEIA SRL
Tabel suplimentar al creantelor, nr. 1280, din data de 08-12-2011 · publicat in BPI nr. 13343/2011 din 12.12.2011
Pe scurt
Document BPI pentru PUBLICATIA FEMEIA SRL, publicata in BPI nr. 13343/2011 din 12.12.2011.
Procedura PUBLICATIA FEMEIA SRL este publicata in BPI din 2011, procedura inchisa, inchiderea procedurii din 24.05.2012. In total sunt 16 publicatii BPI pentru aceasta firma.
PUBLICATIA FEMEIA SRL
Vezi toate documentele BPI →
Detalii document
Administrator Judiciar
Date oficiale ONRC
Numele administratorilor sunt disponibile cu un abonament activ.
Creeaza contCum a decurs procedura
etapele publicate in BPI- 20.06.2011Prima publicatie in BPI
- 29.08.2011Tabel definitiv al creantelorBPI 9285/2011
- 17.11.2011Intrare in falimentBPI 12322/2011
- 12.12.2011Aceasta publicatie: document bpiBPI 13343/2011
- 24.05.2012Inchiderea proceduriiBPI 7457/2012
Intrebari frecvente
Este PUBLICATIA FEMEIA SRL in insolventa?+
Procedura de insolventa a fost inchisa; hotararea de inchidere a fost publicata in BPI pe 24.05.2012.
Cine este practicianul in insolventa al PUBLICATIA FEMEIA SRL?+
C. Datele de contact sunt disponibile abonatilor.
Continut complet disponibil cu abonament
Acceseaza documentul complet, monitorizeaza firme si primeste alerte automate din Buletinul Procedurilor de Insolventa.
Alte publicatii BPI pentru PUBLICATIA FEMEIA SRL
- Inchiderea proceduriiBPI 7457/2012 din 24.05.2012
- Raport al practicianuluiBPI 1535/2012 din 02.02.2012
- Proces verbalBPI 420/2012 din 12.01.2012
- Convocare adunare creditoriBPI 13720/2011 din 21.12.2011
- Intrare in falimentBPI 13724/2011 din 21.12.2011
- Tabel definitiv al creantelorBPI 13585/2011 din 19.12.2011