Acasa/OMNIEUROTRANS SRL/BPI 21998/2017
BPI 21998/201721.11.2017

Raport al practicianului: OMNIEUROTRANS SRL

Raport de activitate, nr. 603CJ, din data de 21-11-2017 · publicat in BPI nr. 21998/2017 din 21.11.2017

Pe scurt

Raport al practicianului pentru OMNIEUROTRANS SRL, publicata in BPI nr. 21998/2017 din 21.11.2017.

Procedura OMNIEUROTRANS SRL este publicata in BPI din 2017, procedura inchisa, tabel definitiv al creantelor din 26.01.2018, si are 4 creditori in tabelul din 26.01.2018. In total sunt 15 publicatii BPI pentru aceasta firma.

Stadiul proceduriiProcedura inchisatabel definitiv al creantelor din 26.01.2018
Durata procedurii8 aniprima publicatie BPI in 12.10.2017, 15 publicatii

OMNIEUROTRANS SRL

CUI: 30603445
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CLUJ

Vezi toate documentele BPI →

Detalii document

Numar BPI21998/2017
Data publicare21.11.2017
CUI30603445

Administrator Judiciar

Date oficiale ONRC

radiată
1 Cabinet / SPRL

Numele administratorilor sunt disponibile cu un abonament activ.

Creeaza cont

Monitorizeaza BPI

Primeste alerte instant cand apar documente noi.

Creeaza cont

Cum a decurs procedura

etapele publicate in BPI
  1. 12.10.2017
    Prima publicatie in BPI
  2. 20.11.2017
    Notificare de deschidere a procedurii
    BPI 21898/2017
  3. 21.11.2017
    Aceasta publicatie: raport al practicianului
    BPI 21998/2017
  4. 18.12.2017
    Intrare in faliment
    BPI 23755/2017
  5. 09.01.2018
    Tabel preliminar al creantelor
    BPI 317/2018, dosar 485/1285/2017
  6. 26.01.2018
    Tabel definitiv al creantelor
    BPI 1731/2018, dosar 485/1285/2017
Cronologia completa, cu fiecare document deschis pe loc

Creditorii

tabelul creantelor din 26.01.2018
4creditori inscrisi
0cu creante garantate
4chirografari si bugetari
3versiuni ale tabelului

Tabelul creantelor a fost publicat prima data pe 09.01.2018 cu 4 creditori si a fost republicat de 2 ori de atunci; numarul creditorilor a variat intre 4 si 4.

Numele creditorilor, sumele declarate si admise, procentele si observatiileIn toate versiunile tabelului, cu diferentele dintre ele. Cauta-ti firma in tabel si vezi daca ai fost inscris.
Vezi cu abonament

Intrebari frecvente

Este OMNIEUROTRANS SRL in insolventa?+

Procedura de insolventa a fost inchisa; hotararea de inchidere a fost publicata in BPI pe 26.01.2018.

Cati creditori are OMNIEUROTRANS SRL?+

4 creditori in tabelul creantelor din 26.01.2018. Numele si sumele sunt disponibile abonatilor si cumparatorilor raportului de firma.

Cine este practicianul in insolventa al OMNIEUROTRANS SRL?+

MANAGEMENT REORGANIZARE LICHIDARE IASI SPRL FILIALA CLUJ. Datele de contact sunt disponibile abonatilor.

Continut complet disponibil cu abonament

Acceseaza documentul complet, monitorizeaza firme si primeste alerte automate din Buletinul Procedurilor de Insolventa.

Creeaza cont Autentifica-te
Acces instant Alerte automate 150K+ proceduri