Lichidare si distribuiri: EUROMAN EDIL CONSTRUCT SRL
Raport asupra fondurilor obtinute din lichidare si din încasarea creantelor si planul de distribuire, nr. 1, din data de 10-03-2017 · publicat in BPI nr. 4885/2017 din 10.03.2017
Pe scurt
Lichidare si distribuiri pentru EUROMAN EDIL CONSTRUCT SRL, publicata in BPI nr. 4885/2017 din 10.03.2017.
Procedura EUROMAN EDIL CONSTRUCT SRL este publicata in BPI din 2014, procedura inchisa, lichidare si distribuiri din 10.03.2017. In total sunt 40 de publicatii BPI pentru aceasta firma.
EUROMAN EDIL CONSTRUCT SRL
Vezi toate documentele BPI →
Detalii document
Administrator Judiciar
Date oficiale ONRC
Numele administratorilor sunt disponibile cu un abonament activ.
Creeaza contCum a decurs procedura
etapele publicate in BPI- 23.04.2014Prima publicatie in BPI
- 25.04.2014Intrare in falimentBPI 8007/2014
- 01.10.2014Tabel preliminar al creantelorBPI 17233/2014
- 12.11.2014Inchiderea proceduriiBPI 20130/2014
- 12.12.2016Tabel definitiv al creantelorBPI 22534/2016
- 10.03.2017Aceasta publicatie: lichidare si distribuiriBPI 4885/2017
Ce inseamna
In etapa de lichidare, lichidatorul judiciar vinde bunurile firmei, incaseaza creantele acesteia si raporteaza fondurile obtinute si distribuirile facute catre creditori.
Intrebari frecvente
Este EUROMAN EDIL CONSTRUCT SRL in insolventa?+
Procedura de insolventa a fost inchisa; hotararea de inchidere a fost publicata in BPI pe 12.11.2014.
Cine este practicianul in insolventa al EUROMAN EDIL CONSTRUCT SRL?+
C. Datele de contact sunt disponibile abonatilor.
Continut complet disponibil cu abonament
Acceseaza documentul complet, monitorizeaza firme si primeste alerte automate din Buletinul Procedurilor de Insolventa.
Alte publicatii BPI pentru EUROMAN EDIL CONSTRUCT SRL
- Inchiderea proceduriiBPI 15800/2017 din 29.08.2017
- Hotarare judecatoreascaBPI 13750/2017 din 13.07.2017
- Convocare adunare creditoriBPI 4910/2017 din 10.03.2017
- CitatieBPI 3680/2017 din 23.02.2017
- Tabel definitiv al creantelorBPI 3147/2017 din 16.02.2017
- Raport al practicianuluiBPI 294/2017 din 09.01.2017