Hotarare judecatoreasca: DEMARC MOTORS SRL
Comunicare sentinta, din data de 12-09-2012 · publicat in BPI nr. 13115/2012 din 25.09.2012
Pe scurt
Hotarare judecatoreasca pentru DEMARC MOTORS SRL, publicata in BPI nr. 13115/2012 din 25.09.2012.
Procedura DEMARC MOTORS SRL este publicata in BPI din 2012, procedura inchisa, inchiderea procedurii din 28.08.2012. In total sunt 13 publicatii BPI pentru aceasta firma.
DEMARC MOTORS SRL
Vezi toate documentele BPI →
Detalii document
Administrator Judiciar
Date oficiale ONRC
Numele administratorilor sunt disponibile cu un abonament activ.
Creeaza contCum a decurs procedura
etapele publicate in BPI- 27.04.2012Prima publicatie in BPI
- 05.05.2012Intrare in falimentBPI 6306/2012
- 26.06.2012Tabel preliminar al creantelorBPI 9212/2012
- 21.08.2012Tabel definitiv al creantelorBPI 11507/2012
- 28.08.2012Inchiderea proceduriiBPI 11732/2012
- 25.09.2012Aceasta publicatie: hotarare judecatoreascaBPI 13115/2012
Intrebari frecvente
Este DEMARC MOTORS SRL in insolventa?+
Procedura de insolventa a fost inchisa; hotararea de inchidere a fost publicata in BPI pe 28.08.2012.
Cine este practicianul in insolventa al DEMARC MOTORS SRL?+
INSOLVENCY MANAGEMENT SPRL. Datele de contact sunt disponibile abonatilor.
Continut complet disponibil cu abonament
Acceseaza documentul complet, monitorizeaza firme si primeste alerte automate din Buletinul Procedurilor de Insolventa.
Alte publicatii BPI pentru DEMARC MOTORS SRL
- Inchiderea proceduriiBPI 11732/2012 din 28.08.2012
- Proces verbalBPI 11764/2012 din 28.08.2012
- Tabel definitiv al creantelorBPI 11507/2012 din 21.08.2012
- Tabel preliminar al creantelorBPI 9731/2012 din 09.07.2012
- Proces verbalBPI 9608/2012 din 05.07.2012
- Convocare adunare creditoriBPI 9549/2012 din 04.07.2012