BPI 4128/201626.02.2016
Raport al practicianului: PISICA ALBĂ SRL
Raport, nr. 111, din data de 25-02-2016 · publicat in BPI nr. 4128/2016 din 26.02.2016
Pe scurt
Raport al practicianului pentru PISICA ALBĂ SRL, publicata in BPI nr. 4128/2016 din 26.02.2016.
Procedura PISICA ALBĂ SRL este publicata in BPI din 2015, procedura inchisa, inchiderea procedurii din 05.10.2016. In total sunt 18 publicatii BPI pentru aceasta firma.
Stadiul proceduriiProcedura inchisainchiderea procedurii din 05.10.2016
Durata procedurii10 aniprima publicatie BPI in 27.11.2015, 18 publicatii
PISICA ALBĂ SRL
CUI: 24633557
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
PRAHOVA
Vezi toate documentele BPI →
Detalii document
Numar BPI4128/2016
Data publicare26.02.2016
CUI24633557
Administrator Judiciar
Date oficiale ONRC
radiată
1 Cabinet / SPRL
2 Practicieni
Numele administratorilor sunt disponibile cu un abonament activ.
Creeaza contCum a decurs procedura
etapele publicate in BPI- 27.11.2015Prima publicatie in BPI
- 19.01.2016Tabel preliminar al creantelorBPI 1124/2016
- 12.02.2016Tabel definitiv al creantelorBPI 3005/2016
- 26.02.2016Aceasta publicatie: raport al practicianuluiBPI 4128/2016
- 10.03.2016Intrare in falimentBPI 5007/2016
- 05.10.2016Inchiderea proceduriiBPI 17879/2016
Cronologia completa, cu fiecare document deschis pe loc
Intrebari frecvente
Este PISICA ALBĂ SRL in insolventa?+
Procedura de insolventa a fost inchisa; hotararea de inchidere a fost publicata in BPI pe 05.10.2016.
Cine este practicianul in insolventa al PISICA ALBĂ SRL?+
JUST INSOLV SPRL. Datele de contact sunt disponibile abonatilor.
Buletinul nr. 4128/2016Publicatii BPI din 26.02.2016Insolvente in PRAHOVAAcelasi practician: MAIA INTERMED SRLAcelasi practician: DONAR INDUSTRIAL CONS SRLAcelasi practician: ALMADI-IAN S.R.L.Aceeasi instanta: CIVITAS SCHOOL SRLAceeasi instanta: MARANBI CARGOTRANS SRLAceeasi instanta: CASA DE VIS SRL
Continut complet disponibil cu abonament
Acceseaza documentul complet, monitorizeaza firme si primeste alerte automate din Buletinul Procedurilor de Insolventa.
Acces instant Alerte automate 150K+ proceduri
Alte publicatii BPI pentru PISICA ALBĂ SRL
- Inchiderea proceduriiBPI 17879/2016 din 05.10.2016
- Raport al practicianuluiBPI 17000/2016 din 22.09.2016
- Raport al practicianuluiBPI 13363/2016 din 11.07.2016
- Tabel definitiv al creantelorBPI 12059/2016 din 21.06.2016
- Hotarare judecatoreascaBPI 11776/2016 din 15.06.2016
- Raport al practicianuluiBPI 10530/2016 din 30.05.2016