Raport al practicianului: COSAVEL CONSTRUCTII SRL
Raport de activitate, nr. 6980, din data de 07-04-2016 · publicat in BPI nr. 7946/2016 din 21.04.2016
Pe scurt
Raport al practicianului pentru COSAVEL CONSTRUCTII SRL, publicata in BPI nr. 7946/2016 din 21.04.2016.
Procedura COSAVEL CONSTRUCTII SRL este publicata in BPI din 2014, procedura inchisa, inchiderea procedurii din 11.07.2017. In total sunt 35 de publicatii BPI pentru aceasta firma.
COSAVEL CONSTRUCTII SRL
Vezi toate documentele BPI →
Detalii document
Administrator Judiciar
Date oficiale ONRC
Numele administratorilor sunt disponibile cu un abonament activ.
Creeaza contCum a decurs procedura
etapele publicate in BPI- 11.06.2014Prima publicatie in BPI
- 19.06.2014Notificare de deschidere a proceduriiBPI 11680/2014
- 21.07.2014Tabel preliminar al creantelorBPI 13606/2014
- 12.08.2014Tabel definitiv al creantelorBPI 14612/2014
- 14.10.2014Intrare in falimentBPI 18060/2014
- 21.04.2016Aceasta publicatie: raport al practicianuluiBPI 7946/2016
- 11.07.2017Inchiderea proceduriiBPI 13637/2017
Intrebari frecvente
Este COSAVEL CONSTRUCTII SRL in insolventa?+
Procedura de insolventa a fost inchisa; hotararea de inchidere a fost publicata in BPI pe 11.07.2017.
Cine este practicianul in insolventa al COSAVEL CONSTRUCTII SRL?+
IOJA PAULA-SABINA CII. Datele de contact sunt disponibile abonatilor.
Continut complet disponibil cu abonament
Acceseaza documentul complet, monitorizeaza firme si primeste alerte automate din Buletinul Procedurilor de Insolventa.
Alte publicatii BPI pentru COSAVEL CONSTRUCTII SRL
- Inchiderea proceduriiBPI 13637/2017 din 11.07.2017
- Raport al practicianuluiBPI 11554/2017 din 13.06.2017
- CitatieBPI 11272/2017 din 08.06.2017
- Raport al practicianuluiBPI 5396/2017 din 17.03.2017
- Hotarare judecatoreascaBPI 20653/2016 din 11.11.2016
- Hotarare judecatoreascaBPI 20653/2016 din 11.11.2016, dosar 813/112/2014