Acasa/AUTOREGAL SRL/BPI 12392/2012
BPI 12392/201211.09.2012

Proces verbal: AUTOREGAL SRL

Proces verbal al sedintei adunarii creditorilor, nr. 22, din data de 31-08-2012 · publicat in BPI nr. 12392/2012 din 11.09.2012

Pe scurt

Proces verbal pentru AUTOREGAL SRL, publicata in BPI nr. 12392/2012 din 11.09.2012.

Procedura AUTOREGAL SRL este publicata in BPI din 2012, procedura inchisa, inchiderea procedurii din 30.10.2013. In total sunt 16 publicatii BPI pentru aceasta firma.

Stadiul proceduriiProcedura inchisainchiderea procedurii din 30.10.2013
Durata procedurii14 aniprima publicatie BPI in 23.03.2012, 16 publicatii

AUTOREGAL SRL

CUI: 22980533
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
BACĂU

Vezi toate documentele BPI →

Detalii document

Numar BPI12392/2012
Data publicare11.09.2012
CUI22980533

Administrator Judiciar

Date oficiale ONRC

radiată
1 Cabinet / SPRL
1 Practician

Numele administratorilor sunt disponibile cu un abonament activ.

Creeaza cont

Monitorizeaza BPI

Primeste alerte instant cand apar documente noi.

Creeaza cont

Cum a decurs procedura

etapele publicate in BPI
  1. 23.03.2012
    Prima publicatie in BPI
  2. 15.05.2012
    Tabel preliminar al creantelor
    BPI 6890/2012
  3. 17.05.2012
    Intrare in faliment
    BPI 7067/2012
  4. 23.05.2012
    Tabel definitiv al creantelor
    BPI 7337/2012
  5. 11.09.2012
    Aceasta publicatie: proces verbal
    BPI 12392/2012
  6. 30.10.2013
    Inchiderea procedurii
    BPI 17831/2013
Cronologia completa, cu fiecare document deschis pe loc

Intrebari frecvente

Este AUTOREGAL SRL in insolventa?+

Procedura de insolventa a fost inchisa; hotararea de inchidere a fost publicata in BPI pe 30.10.2013.

Cine este practicianul in insolventa al AUTOREGAL SRL?+

INSOLVENCY MANAGEMENT SPRL. Datele de contact sunt disponibile abonatilor.

Continut complet disponibil cu abonament

Acceseaza documentul complet, monitorizeaza firme si primeste alerte automate din Buletinul Procedurilor de Insolventa.

Creeaza cont Autentifica-te
Acces instant Alerte automate 150K+ proceduri