Acasa/FOLLONICA SRL/BPI 3443/2014
BPI 3443/201419.02.2014

Hotarare judecatoreasca: FOLLONICA SRL

Decizie civila, nr. 507/2014, din data de 21-01-2014 · publicat in BPI nr. 3443/2014 din 19.02.2014

Pe scurt

Hotarare judecatoreasca pentru FOLLONICA SRL, publicata in BPI nr. 3443/2014 din 19.02.2014.

Procedura FOLLONICA SRL este publicata in BPI din 2011, procedura inchisa, inchiderea procedurii din 07.05.2014. In total sunt 21 de publicatii BPI pentru aceasta firma.

Stadiul proceduriiProcedura inchisainchiderea procedurii din 07.05.2014
Durata procedurii15 aniprima publicatie BPI in 10.01.2011, 21 de publicatii

FOLLONICA SRL

CUI: 22336142
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
BISTRIŢA-NĂSĂUD

Vezi toate documentele BPI →

Detalii document

Numar BPI3443/2014
Data publicare19.02.2014
CUI22336142

Administrator Judiciar

Date oficiale ONRC

radiată
1 Practician

Numele administratorilor sunt disponibile cu un abonament activ.

Creeaza cont

Monitorizeaza BPI

Primeste alerte instant cand apar documente noi.

Creeaza cont

Cum a decurs procedura

etapele publicate in BPI
  1. 10.01.2011
    Prima publicatie in BPI
  2. 27.01.2011
    Intrare in faliment
    BPI 988/2011
  3. 07.03.2011
    Tabel preliminar al creantelor
    BPI 2628/2011
  4. 18.03.2011
    Tabel definitiv al creantelor
    BPI 3236/2011
  5. 27.06.2012
    Lichidare si distribuiri
    BPI 9229/2012
  6. 19.02.2014
    Aceasta publicatie: hotarare judecatoreasca
    BPI 3443/2014
  7. 07.05.2014
    Inchiderea procedurii
    BPI 8614/2014
Cronologia completa, cu fiecare document deschis pe loc

Intrebari frecvente

Este FOLLONICA SRL in insolventa?+

Procedura de insolventa a fost inchisa; hotararea de inchidere a fost publicata in BPI pe 07.05.2014.

Cine este practicianul in insolventa al FOLLONICA SRL?+

NEAG LIVIU - CABINET INDIVIDUAL DE INSOLVENTA. Datele de contact sunt disponibile abonatilor.

Continut complet disponibil cu abonament

Acceseaza documentul complet, monitorizeaza firme si primeste alerte automate din Buletinul Procedurilor de Insolventa.

Creeaza cont Autentifica-te
Acces instant Alerte automate 150K+ proceduri