Hotarare judecatoreasca: LODE INVESTMENT SRL
Decizie civila, nr. 9744/2012, din data de 23-11-2012 · publicat in BPI nr. 3207/2013 din 21.02.2013
Pe scurt
Hotarare judecatoreasca pentru LODE INVESTMENT SRL, publicata in BPI nr. 3207/2013 din 21.02.2013.
Procedura LODE INVESTMENT SRL este publicata in BPI din 2010, procedura inchisa, inchiderea procedurii din 23.03.2015. In total sunt 43 de publicatii BPI pentru aceasta firma.
LODE INVESTMENT SRL
Vezi toate documentele BPI →
Detalii document
Administrator Judiciar
Date oficiale ONRC
Numele administratorilor sunt disponibile cu un abonament activ.
Creeaza contCum a decurs procedura
etapele publicate in BPI- 12.08.2010Prima publicatie in BPI
- 23.09.2010Tabel preliminar al creantelorBPI 7171/2010
- 27.01.2011Intrare in falimentBPI 994/2011
- 23.03.2011Tabel definitiv al creantelorBPI 3483/2011
- 21.02.2013Aceasta publicatie: hotarare judecatoreascaBPI 3207/2013
- 23.03.2015Inchiderea proceduriiBPI 5411/2015
Intrebari frecvente
Este LODE INVESTMENT SRL in insolventa?+
Procedura de insolventa a fost inchisa; hotararea de inchidere a fost publicata in BPI pe 23.03.2015.
Cine este practicianul in insolventa al LODE INVESTMENT SRL?+
JUDICIAR IPURL. Datele de contact sunt disponibile abonatilor.
Continut complet disponibil cu abonament
Acceseaza documentul complet, monitorizeaza firme si primeste alerte automate din Buletinul Procedurilor de Insolventa.
Alte publicatii BPI pentru LODE INVESTMENT SRL
- Inchiderea proceduriiBPI 11963/2015 din 01.07.2015
- Inchiderea proceduriiBPI 5411/2015 din 23.03.2015
- Raport al practicianuluiBPI 3598/2015 din 24.02.2015
- Convocare adunare creditoriBPI 3569/2015 din 24.02.2015
- Raport al practicianuluiBPI 19446/2014 din 03.11.2014
- Raport al practicianuluiBPI 10502/2014 din 02.06.2014