Acasa/KALLUIULLI SRL/BPI 10915/2012
BPI 10915/201206.08.2012

Intrare in faliment: KALLUIULLI SRL

Încheiere de deschidere a procedurii falimentului în forma simplificata, nr. 80/F/2012, din data de 15-05-2012 · publicat in BPI nr. 10915/2012 din 06.08.2012

Pe scurt

Intrare in faliment pentru KALLUIULLI SRL, publicata in BPI nr. 10915/2012 din 06.08.2012.

Procedura KALLUIULLI SRL este publicata in BPI din 2012, procedura inchisa, inchiderea procedurii din 01.10.2012. In total sunt 7 publicatii BPI pentru aceasta firma.

Stadiul proceduriiProcedura inchisainchiderea procedurii din 01.10.2012
Durata procedurii14 aniprima publicatie BPI in 13.07.2012, 7 publicatii

KALLUIULLI SRL

CUI: 21360770
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
VASLUI

Vezi toate documentele BPI →

Detalii document

Numar BPI10915/2012
Data publicare06.08.2012
CUI21360770

Administrator Judiciar

Date oficiale ONRC

radiată
1 Cabinet / SPRL

Numele administratorilor sunt disponibile cu un abonament activ.

Creeaza cont

Monitorizeaza BPI

Primeste alerte instant cand apar documente noi.

Creeaza cont

Cum a decurs procedura

etapele publicate in BPI
  1. 13.07.2012
    Prima publicatie in BPI
  2. 06.08.2012
    Aceasta publicatie: intrare in faliment
    BPI 10915/2012
  3. 17.08.2012
    Tabel preliminar al creantelor
    BPI 11380/2012
  4. 28.08.2012
    Tabel definitiv al creantelor
    BPI 11775/2012
  5. 01.10.2012
    Inchiderea procedurii
    BPI 13425/2012
Cronologia completa, cu fiecare document deschis pe loc

Ce inseamna

Intrare in faliment

Intrarea in faliment inseamna ca reorganizarea nu mai este posibila: activitatea firmei inceteaza, bunurile sunt valorificate de lichidatorul judiciar, iar sumele obtinute se distribuie creditorilor in ordinea legala.

Intrebari frecvente

Este KALLUIULLI SRL in insolventa?+

Procedura de insolventa a fost inchisa; hotararea de inchidere a fost publicata in BPI pe 01.10.2012.

Cine este practicianul in insolventa al KALLUIULLI SRL?+

CABINET INDIVIDUAL DE INSOLVENŢĂ STARODUB CONSTANTIN. Datele de contact sunt disponibile abonatilor.

Continut complet disponibil cu abonament

Acceseaza documentul complet, monitorizeaza firme si primeste alerte automate din Buletinul Procedurilor de Insolventa.

Creeaza cont Autentifica-te
Acces instant Alerte automate 150K+ proceduri