Acasa/GRUFAL SUIN SRL/BPI 9859/2016
BPI 9859/201620.05.2016

Intrare in faliment: GRUFAL SUIN SRL

Notificare privind deschiderea procedurii de faliment prin procedura generala, nr. 266, din data de 17-05-2016 · publicat in BPI nr. 9859/2016 din 20.05.2016

Pe scurt

Intrare in faliment pentru GRUFAL SUIN SRL, publicata in BPI nr. 9859/2016 din 20.05.2016.

Procedura GRUFAL SUIN SRL este publicata in BPI din 2014, procedura inchisa, inchiderea procedurii din 12.01.2022, si are 12 creditori in tabelul din 28.04.2021. In total sunt 102 de publicatii BPI pentru aceasta firma.

Stadiul proceduriiProcedura inchisainchiderea procedurii din 12.01.2022
Durata procedurii12 aniprima publicatie BPI in 17.09.2014, 102 de publicatii

GRUFAL SUIN SRL

CUI: 17683897
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
TELEORMAN

Vezi toate documentele BPI →

Detalii document

Numar BPI9859/2016
Data publicare20.05.2016
CUI17683897

Administrator Judiciar

Date oficiale ONRC

radiată
1 Cabinet / SPRL

Numele administratorilor sunt disponibile cu un abonament activ.

Creeaza cont

Monitorizeaza BPI

Primeste alerte instant cand apar documente noi.

Creeaza cont

Cum a decurs procedura

etapele publicate in BPI
  1. 17.09.2014
    Prima publicatie in BPI
  2. 05.11.2014
    Tabel preliminar al creantelor
    BPI 19582/2014
  3. 12.02.2016
    Tabel definitiv al creantelor
    BPI 3020/2016
  4. 20.05.2016
    Aceasta publicatie: intrare in faliment
    BPI 9859/2016
  5. 15.05.2018
    Prima licitatie publica
  6. 28.04.2021
    Lichidare si distribuiri
    BPI 7533/2021, dosar 2687/87/2014
  7. 12.01.2022
    Inchiderea procedurii
    BPI 624/2022, dosar 2687/87/2014
Cronologia completa, cu fiecare document deschis pe loc

Creditorii

tabelul creantelor din 28.04.2021
12creditori inscrisi
2cu creante garantate
10chirografari si bugetari
1versiune a tabelului

Tabelul creantelor a fost publicat prima data pe 28.04.2021 cu 12 creditori.

Numele creditorilor, sumele declarate si admise, procentele si observatiileIn toate versiunile tabelului, cu diferentele dintre ele. Cauta-ti firma in tabel si vezi daca ai fost inscris.
Vezi cu abonament

Vanzarea bunurilor

7 publicatii de vanzare
0licitatii tinute
0fara niciun ofertant
0adjudecari
0regulamente de vanzare

Se vand bunuri imobile din patrimoniul debitoarei, prin licitatie publica.

Pentru cumparatori: loturile, preturile de pornire, garantia, calendarul si regulamentul
  • lista loturilor cu pretul de pornire si TVA
  • data, ora si locul fiecarei licitatii viitoare
  • alerta cand apare o licitatie noua sau o adjudecare
Vezi cu abonament

Adunarile creditorilor

o sedinta urmarita
DataOrganSubiectRezultat
26.02.2019Adunarea creditorilorordinea de zi in documentconvocata

Ce inseamna

Intrare in faliment

Intrarea in faliment inseamna ca reorganizarea nu mai este posibila: activitatea firmei inceteaza, bunurile sunt valorificate de lichidatorul judiciar, iar sumele obtinute se distribuie creditorilor in ordinea legala.

Intrebari frecvente

Este GRUFAL SUIN SRL in insolventa?+

Procedura de insolventa a fost inchisa; hotararea de inchidere a fost publicata in BPI pe 12.01.2022.

Cati creditori are GRUFAL SUIN SRL?+

12 creditori in tabelul creantelor din 28.04.2021, dintre care 2 creante garantate. Numele si sumele sunt disponibile abonatilor si cumparatorilor raportului de firma.

Cine este practicianul in insolventa al GRUFAL SUIN SRL?+

DIMOFTE IPURL. Datele de contact sunt disponibile abonatilor.

Continut complet disponibil cu abonament

Acceseaza documentul complet, monitorizeaza firme si primeste alerte automate din Buletinul Procedurilor de Insolventa.

Creeaza cont Autentifica-te
Acces instant Alerte automate 150K+ proceduri