Acasa/MANOLACHE SRL/BPI 7593/2016
BPI 7593/201615.04.2016

Intrare in faliment: MANOLACHE SRL

Sentinta de deschidere a procedurii falimentului în forma simplificata, nr. 2066, din data de 22-03-2016 · publicat in BPI nr. 7593/2016 din 15.04.2016

Pe scurt

Intrare in faliment pentru MANOLACHE SRL, publicata in BPI nr. 7593/2016 din 15.04.2016.

Procedura MANOLACHE SRL este publicata in BPI din 2016, procedura inchisa, inchiderea procedurii din 08.11.2016. In total sunt 9 publicatii BPI pentru aceasta firma.

Stadiul proceduriiProcedura inchisainchiderea procedurii din 08.11.2016
Durata procedurii10 aniprima publicatie BPI in 29.03.2016, 9 publicatii

MANOLACHE SRL

CUI: 15408386
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI

Vezi toate documentele BPI →

Detalii document

Numar BPI7593/2016
Data publicare15.04.2016
CUI15408386

Administrator Judiciar

Date oficiale ONRC

radiată
1 Cabinet / SPRL
1 Practician

Numele administratorilor sunt disponibile cu un abonament activ.

Creeaza cont

Monitorizeaza BPI

Primeste alerte instant cand apar documente noi.

Creeaza cont

Cum a decurs procedura

etapele publicate in BPI
  1. 29.03.2016
    Prima publicatie in BPI
  2. 15.04.2016
    Aceasta publicatie: intrare in faliment
    BPI 7593/2016
  3. 12.05.2016
    Tabel preliminar al creantelor
    BPI 9279/2016
  4. 25.05.2016
    Tabel definitiv al creantelor
    BPI 10162/2016
  5. 08.11.2016
    Inchiderea procedurii
    BPI 20423/2016, dosar 545/3/2016
Cronologia completa, cu fiecare document deschis pe loc

Ce inseamna

Intrare in faliment

Intrarea in faliment inseamna ca reorganizarea nu mai este posibila: activitatea firmei inceteaza, bunurile sunt valorificate de lichidatorul judiciar, iar sumele obtinute se distribuie creditorilor in ordinea legala.

Intrebari frecvente

Este MANOLACHE SRL in insolventa?+

Procedura de insolventa a fost inchisa; hotararea de inchidere a fost publicata in BPI pe 08.11.2016.

Cine este practicianul in insolventa al MANOLACHE SRL?+

SUMA INSOLVENCY IPURL. Datele de contact sunt disponibile abonatilor.

Continut complet disponibil cu abonament

Acceseaza documentul complet, monitorizeaza firme si primeste alerte automate din Buletinul Procedurilor de Insolventa.

Creeaza cont Autentifica-te
Acces instant Alerte automate 150K+ proceduri