BPI 9605/201617.05.2016
Document BPI: MOB CONFORT SRL
Publicatie de vânzare, nr. 439, din data de 17-05-2016 · publicat in BPI nr. 9605/2016 din 17.05.2016
Pe scurt
Document BPI pentru MOB CONFORT SRL, publicata in BPI nr. 9605/2016 din 17.05.2016.
Procedura MOB CONFORT SRL este publicata in BPI din 2013, in faliment, lichidare si distribuiri din 09.12.2015. In total sunt 52 de publicatii BPI pentru aceasta firma.
Stadiul proceduriiIn falimentlichidare si distribuiri din 09.12.2015
Durata procedurii12 aniprima publicatie BPI in 04.12.2013, 52 de publicatii
MOB CONFORT SRL
CUI: 15302953
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
SUCEAVA
Vezi toate documentele BPI →
Detalii document
Numar BPI9605/2016
Data publicare17.05.2016
CUI15302953
Administrator Judiciar
Date oficiale ONRC
radiată
1 Cabinet / SPRL
1 Practician
Numele administratorilor sunt disponibile cu un abonament activ.
Creeaza contCum a decurs procedura
etapele publicate in BPI- 04.12.2013Prima publicatie in BPI
- 11.12.2013Notificare de deschidere a proceduriiBPI 21114/2013
- 10.01.2014Tabel preliminar al creantelorBPI 477/2014
- 11.02.2014Intrare in falimentBPI 2748/2014
- 12.03.2014Tabel definitiv al creantelorBPI 5039/2014
- 09.12.2015Lichidare si distribuiriBPI 21271/2015
- 17.05.2016Aceasta publicatie: document bpiBPI 9605/2016
Cronologia completa, cu fiecare document deschis pe loc
Intrebari frecvente
Este MOB CONFORT SRL in insolventa?+
Da, firma a intrat in faliment; documentul a fost publicat in BPI pe 11.02.2014.
Cine este practicianul in insolventa al MOB CONFORT SRL?+
LEX GRUP REORGANIZARE IPURL. Datele de contact sunt disponibile abonatilor.
Buletinul nr. 9605/2016Publicatii BPI din 17.05.2016Insolvente in SUCEAVAAcelasi practician: LAVANDA SKY EPILARE DEFINITIVA S.R.L.Acelasi practician: GHECA UTIL SRLAcelasi practician: TEOMAR BUILDING S.R.L.Aceeasi instanta: PRIVAT CONSTRUCT SRLAceeasi instanta: FOISORUL MEU SRLAceeasi instanta: TRAVEL MWM 2011 SRL
Continut complet disponibil cu abonament
Acceseaza documentul complet, monitorizeaza firme si primeste alerte automate din Buletinul Procedurilor de Insolventa.
Acces instant Alerte automate 150K+ proceduri
Alte publicatii BPI pentru MOB CONFORT SRL
- Hotarare judecatoreascaBPI 2670/2017 din 09.02.2017
- Document BPIBPI 23531/2016 din 28.12.2016
- Tabel definitiv al creantelorBPI 22699/2016 din 13.12.2016
- Lichidare si distribuiriBPI 20724/2016 din 14.11.2016
- Lichidare si distribuiriBPI 20724/2016 din 14.11.2016, dosar 9280/86/2013
- CitatieBPI 17275/2016 din 27.09.2016