BPI 8513/201213.06.2012
Raport al practicianului: ACCENT INVEST SRL
Raport, nr. AI55, din data de 08-06-2012 · publicat in BPI nr. 8513/2012 din 13.06.2012
Pe scurt
Raport al practicianului pentru ACCENT INVEST SRL, publicata in BPI nr. 8513/2012 din 13.06.2012.
Procedura ACCENT INVEST SRL este publicata in BPI din 2009, in faliment, lichidare si distribuiri din 31.10.2016. In total sunt 67 de publicatii BPI pentru aceasta firma.
Stadiul proceduriiIn falimentlichidare si distribuiri din 31.10.2016
Durata procedurii17 aniprima publicatie BPI in 27.01.2009, 67 de publicatii
ACCENT INVEST SRL
CUI: 14821413
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Vezi toate documentele BPI →
Detalii document
Numar BPI8513/2012
Data publicare13.06.2012
CUI14821413
Administrator Judiciar
Date oficiale ONRC
radiată
1 Cabinet / SPRL
Numele administratorilor sunt disponibile cu un abonament activ.
Creeaza contCum a decurs procedura
etapele publicate in BPI- 27.01.2009Prima publicatie in BPI
- 26.02.2009Notificare de deschidere a proceduriiBPI 952/2009
- 07.06.2010Intrare in falimentBPI 4537/2010
- 18.01.2011Tabel definitiv al creantelorBPI 649/2011
- 13.06.2012Aceasta publicatie: raport al practicianuluiBPI 8513/2012
- 31.10.2016Lichidare si distribuiriBPI 19817/2016
Cronologia completa, cu fiecare document deschis pe loc
Intrebari frecvente
Este ACCENT INVEST SRL in insolventa?+
Da, firma a intrat in faliment; documentul a fost publicat in BPI pe 07.06.2010.
Cine este practicianul in insolventa al ACCENT INVEST SRL?+
C. Datele de contact sunt disponibile abonatilor.
Continut complet disponibil cu abonament
Acceseaza documentul complet, monitorizeaza firme si primeste alerte automate din Buletinul Procedurilor de Insolventa.
Acces instant Alerte automate 150K+ proceduri
Alte publicatii BPI pentru ACCENT INVEST SRL
- Hotarare judecatoreascaBPI 4396/2017 din 06.03.2017
- Proces verbalBPI 370/2017 din 09.01.2017
- Raport al practicianuluiBPI 23273/2016 din 21.12.2016
- Convocare adunare creditoriBPI 23295/2016 din 21.12.2016
- Lichidare si distribuiriBPI 19817/2016 din 31.10.2016
- Raport al practicianuluiBPI 19537/2016 din 26.10.2016