BPI 1904/201117.02.2011
Raport al practicianului: ANDRESIM SRL
Raport, nr. 119, din data de 25-01-2011 · publicat in BPI nr. 1904/2011 din 17.02.2011
Pe scurt
Raport al practicianului pentru ANDRESIM SRL, publicata in BPI nr. 1904/2011 din 17.02.2011.
Procedura ANDRESIM SRL este publicata in BPI din 2008, procedura inchisa, inchiderea procedurii din 11.10.2012. In total sunt 21 de publicatii BPI pentru aceasta firma.
Stadiul proceduriiProcedura inchisainchiderea procedurii din 11.10.2012
Durata procedurii18 aniprima publicatie BPI in 01.08.2008, 21 de publicatii
ANDRESIM SRL
CUI: 12185280
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
MARAMUREŞ
Vezi toate documentele BPI →
Detalii document
Numar BPI1904/2011
Data publicare17.02.2011
CUI12185280
Administrator Judiciar
Date oficiale ONRC
radiată
1 Cabinet / SPRL
1 Practician
Numele administratorilor sunt disponibile cu un abonament activ.
Creeaza contCum a decurs procedura
etapele publicate in BPI- 01.08.2008Prima publicatie in BPI
- 05.09.2008Tabel preliminar al creantelorBPI 3407/2008
- 01.10.2008Tabel definitiv al creantelorBPI 3674/2008
- 17.02.2011Aceasta publicatie: raport al practicianuluiBPI 1904/2011
- 11.10.2012Inchiderea proceduriiBPI 14120/2012
Cronologia completa, cu fiecare document deschis pe loc
Intrebari frecvente
Este ANDRESIM SRL in insolventa?+
Procedura de insolventa a fost inchisa; hotararea de inchidere a fost publicata in BPI pe 11.10.2012.
Cine este practicianul in insolventa al ANDRESIM SRL?+
PARETO GRUP I. Datele de contact sunt disponibile abonatilor.
Continut complet disponibil cu abonament
Acceseaza documentul complet, monitorizeaza firme si primeste alerte automate din Buletinul Procedurilor de Insolventa.
Acces instant Alerte automate 150K+ proceduri
Alte publicatii BPI pentru ANDRESIM SRL
- Inchiderea proceduriiBPI 14120/2012 din 11.10.2012
- Raport al practicianuluiBPI 9297/2012 din 28.06.2012
- Raport al practicianuluiBPI 5282/2012 din 12.04.2012
- Raport al practicianuluiBPI 12037/2011 din 07.11.2011
- Raport al practicianuluiBPI 7891/2011 din 13.07.2011
- Convocare adunare creditoriBPI 6635/2010 din 30.08.2010