BPI 4521/201707.03.2017
Proces verbal: INCONS MILEA SA
Proces verbal al sedintei adunarii creditorilor, din data de 02-02-2017 · publicat in BPI nr. 4521/2017 din 07.03.2017
Pe scurt
Proces verbal pentru INCONS MILEA SA, publicata in BPI nr. 4521/2017 din 07.03.2017.
Procedura INCONS MILEA SA este publicata in BPI din 2014, in faliment, lichidare si distribuiri din 01.11.2016. In total sunt 19 publicatii BPI pentru aceasta firma.
Stadiul proceduriiIn falimentlichidare si distribuiri din 01.11.2016
Durata procedurii12 aniprima publicatie BPI in 23.06.2014, 19 publicatii
INCONS MILEA SA
CUI: 1168437
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
BUZĂU
Vezi toate documentele BPI →
Detalii document
Numar BPI4521/2017
Data publicare07.03.2017
CUI1168437
Administrator Judiciar
Date oficiale ONRC
radiată
1 Cabinet / SPRL
1 Practician
Numele administratorilor sunt disponibile cu un abonament activ.
Creeaza contCum a decurs procedura
etapele publicate in BPI- 23.06.2014Prima publicatie in BPI
- 26.10.2015Tabel definitiv al creantelorBPI 18084/2015
- 01.11.2016Lichidare si distribuiriBPI 19929/2016
- 07.03.2017Aceasta publicatie: proces verbalBPI 4521/2017
Cronologia completa, cu fiecare document deschis pe loc
Intrebari frecvente
Este INCONS MILEA SA in insolventa?+
Da, firma a intrat in faliment; documentul a fost publicat in BPI pe 23.06.2014.
Cine este practicianul in insolventa al INCONS MILEA SA?+
REFALEX STAR SPRL. Datele de contact sunt disponibile abonatilor.
Buletinul nr. 4521/2017Publicatii BPI din 07.03.2017Insolvente in BUZĂUAcelasi practician: DOMINO COM 95 SRLAcelasi practician: LEONARDO CONSTRUCT IMPEX SRLAcelasi practician: POND TRANSPORT INTERNATIONAL SRLAceeasi instanta: TOPWEAR FASHION SRLAceeasi instanta: BOGDAN BIGMARKET SRLAceeasi instanta: MATHEO MAR DISTRIB SRL
Continut complet disponibil cu abonament
Acceseaza documentul complet, monitorizeaza firme si primeste alerte automate din Buletinul Procedurilor de Insolventa.
Acces instant Alerte automate 150K+ proceduri
Alte publicatii BPI pentru INCONS MILEA SA
- Hotarare judecatoreascaBPI 22917/2017 din 06.12.2017
- Convocare adunare creditoriBPI 7493/2017 din 13.04.2017
- Raport al practicianuluiBPI 1677/2017 din 27.01.2017
- Convocare adunare creditoriBPI 1260/2017 din 20.01.2017
- Convocare adunare creditoriBPI 20123/2016 din 03.11.2016
- Convocare adunare creditoriBPI 20123/2016 din 03.11.2016