Acasa/IOMAR SRL/BPI 8496/2012
BPI 8496/201213.06.2012

Hotarare judecatoreasca: IOMAR SRL

Sentinta de deschidere a procedurii insolventei în forma simplificata, nr. 670, din data de 08-05-2012 · publicat in BPI nr. 8496/2012 din 13.06.2012

Pe scurt

Hotarare judecatoreasca pentru IOMAR SRL, publicata in BPI nr. 8496/2012 din 13.06.2012.

Procedura IOMAR SRL este publicata in BPI din 2012, procedura inchisa, inchiderea procedurii din 08.11.2012. In total sunt 3 publicatii BPI pentru aceasta firma.

Stadiul proceduriiProcedura inchisainchiderea procedurii din 08.11.2012
Durata procedurii14 aniprima publicatie BPI in 13.06.2012, 3 publicatii

IOMAR SRL

CUI: 11495355
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
BUZĂU

Vezi toate documentele BPI →

Detalii document

Numar BPI8496/2012
Data publicare13.06.2012
CUI11495355

Administrator Judiciar

Date oficiale ONRC

radiată
1 Cabinet / SPRL
1 Practician

Numele administratorilor sunt disponibile cu un abonament activ.

Creeaza cont

Monitorizeaza BPI

Primeste alerte instant cand apar documente noi.

Creeaza cont

Cum a decurs procedura

etapele publicate in BPI
  1. 13.06.2012
    Aceasta publicatie: hotarare judecatoreasca
    BPI 8496/2012
  2. 14.06.2012
    Notificare de deschidere a procedurii
    BPI 8585/2012
  3. 08.11.2012
    Inchiderea procedurii
    BPI 15867/2012
Cronologia completa, cu fiecare document deschis pe loc

Intrebari frecvente

Este IOMAR SRL in insolventa?+

Procedura de insolventa a fost inchisa; hotararea de inchidere a fost publicata in BPI pe 08.11.2012.

Cine este practicianul in insolventa al IOMAR SRL?+

REFALEX STAR SPRL. Datele de contact sunt disponibile abonatilor.

Continut complet disponibil cu abonament

Acceseaza documentul complet, monitorizeaza firme si primeste alerte automate din Buletinul Procedurilor de Insolventa.

Creeaza cont Autentifica-te
Acces instant Alerte automate 150K+ proceduri