Proces verbal: CEROM PREST COM SRL
Proces verbal al comitetului creditorilor, nr. 2378, din data de 10-09-2012 · publicat in BPI nr. 12517/2012 din 13.09.2012
Pe scurt
Proces verbal pentru CEROM PREST COM SRL, publicata in BPI nr. 12517/2012 din 13.09.2012.
Procedura CEROM PREST COM SRL este publicata in BPI din 2010, procedura inchisa, inchiderea procedurii din 05.11.2020. In total sunt 153 de publicatii BPI pentru aceasta firma.
CEROM PREST COM SRL
Vezi toate documentele BPI →
Detalii document
Cum a decurs procedura
etapele publicate in BPI- 07.05.2010Prima publicatie in BPI
- 13.08.2010Tabel preliminar al creantelorBPI 6362/2010
- 25.08.2010Tabel definitiv al creantelorBPI 6560/2010
- 08.11.2010Intrare in falimentBPI 8677/2010
- 09.03.2011Lichidare si distribuiriBPI 2777/2011
- 13.09.2012Aceasta publicatie: proces verbalBPI 12517/2012
- 08.03.2019Prima licitatie publica
- 05.11.2020Inchiderea proceduriiBPI 18710/2020, dosar 7879/3/2010
Vanzarea bunurilor
11 publicatii de vanzareSe vand bunuri imobile si bunuri mobile din patrimoniul debitoarei, prin licitatie publica.
- lista loturilor cu pretul de pornire si TVA
- data, ora si locul fiecarei licitatii viitoare
- alerta cand apare o licitatie noua sau o adjudecare
Intrebari frecvente
Este CEROM PREST COM SRL in insolventa?+
Procedura de insolventa a fost inchisa; hotararea de inchidere a fost publicata in BPI pe 05.11.2020.
Cine este practicianul in insolventa al CEROM PREST COM SRL?+
ACSIS SOLV IPURL. Datele de contact sunt disponibile abonatilor.
Continut complet disponibil cu abonament
Acceseaza documentul complet, monitorizeaza firme si primeste alerte automate din Buletinul Procedurilor de Insolventa.
Alte publicatii BPI pentru CEROM PREST COM SRL
- Inchiderea proceduriiBPI 18710/2020 din 05.11.2020, dosar 7879/3/2010
- Raport al practicianuluiBPI 17151/2020 din 14.10.2020, dosar 7879/3/2010
- Document BPIBPI 17200/2020 din 14.10.2020, dosar 1/7
- CitatieBPI 10361/2020 din 24.06.2020, dosar 7879/3/2010
- Raport al practicianuluiBPI 9969/2020 din 18.06.2020, dosar 7879/3/2010
- Proces verbalBPI 5317/2020 din 18.03.2020, dosar 7879/3/2010